• بیشترین کلیک شده‌ها

  • هیچکدام
 • Advertisements

کودتاچیان آماده باشند که 22 خرداد خواهیم آمد …مصمم تر از همیشه

اهالی کودتا خرسند نگردید که 22 خرداد از امام حسین تا آزادی حضور خواهیم یافت .آماده باشید که اینبار مصمم تر از همیشه و با ایمان تر از پیش خواهیم آمد .خواهیم آمد چرا که آمدن را نیاز پنداشته ایم و بر این باور هستیم که آمدنمان روزنه ای از نور را بر این فضای تاریک و اهریمنی خواهد تابید تا با سبزی وجودمان سیاهی پیکره تان را بزداییم و ایرانمان را از چنگال اهریمنی تان بدر آوریم.وحشت و ترس را در وجودتان نگریسته ایم و سخنان یاوه گونه ی رهبرتان را شنیده ایم و ترس را در چهره اش دیده ایم و خواهیم آمد تا نشان دهیم که باور به سبز شدن باوری است بنیادی و تا نیل به مقصود از این باور انسانی و زیبا دست نخواهیم شست .آماده باشید که 22 خرداد روز حماسه سازی است.


ما کشته ندادیم که سازش کنیم ، با اجازه و بی اجازه ویا لغو راهپیمایی و خانه نشین کردن مردم ، همه متحد علیه نظام جمهوری اسلامی ،برای آینده ای بهتر و حکومتی انسانی چه در خارج و چه در داخل به خیابانها خواهیم آمد و یاد نداها و اشکانها و سهرابها و فرزادها را گرامی میداریم

Advertisements

4 پاسخ

 1. خرداد خواهیم آمد چرا که نیازی به صدور مجوز از سوی دولتی که سراپا تقلب و دروغ و تجاوز و ددمنشی است نداریم.22 خرداد خواهیم آمد و ذره ای از تلاشمان برای این حضور نخواهیم کاست چرا که از یکسال پیش که عهدی بستیم نیز مجوزی برای آمدنمان نداشتیم.22 خرداد برای نگاه خیره به دوربین ندایمان حضور خواهیم یافت و این وحشت فزاینده موجود در صورت کودتاچیان را به جهانیان نشان خواهیم داد.22 خرداد خواهیم آمد تا نشان دهیم که یاوه سرایی هایی که برخی بر زبان می راندند که جنبش سبز به پایان رسیده سخنی است که تنها در توپخانه های دروغ و ریا متبلور گشته و پخش شده است.آری 22 خرداد روز ماست .روز ملت آزادیخواه ایران است.22 خرداد روز حماسه سازی است .روز نشان دادن زخمی است که سالیان متمادی بر پیکره این ملت تعمیق می یابد و هر بار که اندکی مرهم یافته دگر باره دژخیمی بر آن می تازد و آن را تکه و پاره می کند.22 خرداد روز تبلور ارده ای است که یکسال پیش در خیابانهای تهران به منصه ظهور رسید و آوازه اش نه در تهران و نه در ایران بلکه جهانیان را در بر گرفت.22 خرداد برآیندی است از حضوری یکساله با تمام سختی ها و زیبایی هایش .با تمام دردهای و رنج هایش .با تمام شکنجه ها و تجاوزهای و جنایت ها و زندانی هایش و بالاخره 22 خرداد روز ملت ایران است .

 2. به اعتقاد من و با شناختی که در این یک سال از میرحسین داریم، احتمال سازش شدیداً بعید به نظر می رسد. میرحسین اگر می خواست سازش کند، همان روزهای اول این کار را می کرد. بنابراین این تصمیم تاکتیکی است که این عزیزان برای مقابله با ترفندِ کودتاچیان در نظر گرفته اند.
  این بیانیه و تصمیم، چند مزیت دارد:
  1| اگر روز شنبه تظاهراتِ سنگینی شکل نگرفت و مردم این ریسک را نکردند که در تظاهرات شرکت کنند، با این تصمیم 2 بهانه از کودتاچیان گرفته می شود:
  الف) حکومت نمی تواند از این شرایط برای جنگ رسانه ای استفاده کند، بر عکس شرایط نشان دهنده یِ پیروزی سبز هاست. استدلال مردم در مقابل حکومت این خواهد بود که ما به حرفِ رهبرانمان گوش دادیم و نیامدیم. این نشان دهنده یِ این خواهد بود که مردم به خوبی شرایط را دنبال می کنند
  ب) اگر این دو عزیز بیانیه می دادند که مردم در تظاهرات شرکت کنند و شنبه جمعیت قابل توجهی جمع نمی شد، آنگاه کودتا گران اینطور القا می کردند که شرایط برای دستگیری رهبران سبز فراهم است و با آماده کردن جو جامعه با مانور وسیع و شدید رسانه ای، به خواسته یِ خودشان می رسیدند. اما در حال حاضر، شرکت نکردن مردم نمی تواند این برگِ برنده یِ روانی را به آنها بدهد که بخواهند چنین جوی برای دستگیری رهبران بوجود آورند.
  2| اگر روز شنبه، مردم همچون عاشورا، حضور گسترده ای داشتند، تمام شرایط باز هم به نفع جنبش سبز خواهد بود:
  الف) فشار بروی رهبران سبز کم خواهد شد و جوی که حکومت ایجاد کرده که بگوید “ادعای تقلب فقط از سوی رهبران گفته شده و آنها می خواهند با این کار انقلاب مخملی کنند” شکسته خواهد شد. استدلال بدرستی اینگونه خواهد بود که رهبران به دنبال مردمند و نه مردم دنبال رهبران.
  ب) با این شرایط، وضع برای کودتاچیان شدیداً بحرانی خواهد شد. از یکطرف بعد از یکسال، نه تنها بحران داخلی فروکش نکرده، بلکه بالغ تر هم شده و از ان طرف حکومت با دور تازه یِ تحریم ها روبروست.
  ج) در این شرایط و با حضور مردم، تمام تبلیغات پوشالی حکومت برای 9 دی و 22 بهمن بر باد خواهد رفت و برای کودتاچیان “روز از نو، روزی از نو” خواهد شد.
  بنابراین این بیانیه حرکت کاملاً حساب شده ای از طرف رهبرانِ سبز می باشد. از طرفی، شرایط برای فعالیت سربازانِ سبز به هیچ وجهی تغییر نکرده. تمام تلاش سربازانِ سبز باید این باشد که همچون گذشته آشنایان را دعوت به تظاهرات کند و جوِ ترس را بشکند. فقط با این بیانیه، باری از دوش فعالین سبز برداشته شده. چون با این شرایط، آنها می توانند با خیال راحت و بدون اینکه به نتیجه یِ کار فکر کنند، برای شنبه تبلیغ کنند.
  دوستان بنابراین آرامش خود را حفظ کنیم، تلاشمان را مضاعف کنیم. قرار ما حضور در روز 22 خرداد 89 از امام حسین تا آزادی بود، حالا هم همان خواهد بود. 22 می آییم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که دیگران هم بیایند. در نهایت پیروزی با ما خواهد بود.

  امید، رساترین اعتراض ماست
  سبز می مانیم تا آزادی … تا ابد

 3. آه ای آزادی،چه سر ها که بخاطرت بر بالای دار نرفته

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: